אנטנות רצון היא החברה הוותיקה והמתקדמת ביותר בתחום שיווק של מערכות תקשורת מתח נמוך.

החברה הוקמה בשנת 1969, ומאז משרתת קהל גדול של לקוחות מכל חלקי הארץ: לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.
ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של פתרונות תקשורת ומוצרי מתח נמוך: מערכות אינטרקום, מערכות כריזה, טלפונים חכמים ואלחוטיים, מרכזיות טלפונים, ציוד לרשתות מחשבים, מערכות טלוויזיה במעגל סגור, מצלמות אבטחה, אנטנות, צלחות לוויין, זרועות ברקן, ואת כל הציוד ההיקפי הנלווה למוצרים אלה.
מטרתנו היא ריכוז כל מוצרי התקשורת תחת קורת גג אחת עם שירות ואמינות שניתן למצוא רק בעסקים פרטיים.
אתם מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרים בתצוגה שבחנות או לגלוש ולהזמין דרך האתר.

החברה משווקת מצלמות אבטחה ושלל מוצרים לבית ולעסק:

  • מצלמות אבטחה אנטנות רצון מוכרת ומתקינה את כל סוגי מצלמות האבטחה: מצלמות כיפה, מצלמות צינור, נסתרות, דמה ועוד. המצלמות מתחברות למגוון מערכות צפייה, בהתאם לנוחות הלקוח.
  • מערכות אינטרקום החברה משווקת את כל סוגי מערכות האינטרקום – הן עבור עסקים, הן עבור בתים פרטיים והן עבור בתים משותפים. החברה דואגת להתאים את המוצרים הטובים ביותר, שתואמים הן את הצורך והן את התקציב.
  • מערכות כריזה לחברות, למפעלים, למוסדות ועוד, כאשר המערכות מותאמות לצרכים של הלקוח.
  • טלפונים חכמים ואלחוטיים שלל מוצרי תקשורת לשוק העסקי, שמאפשרים לייעל את תהליכי העבודה ולשפר את התקשורת הפנים משרדית.
  • ציוד לרשתות מחשבים ציוד מגוון המאפשר לארגון להשיג את היעדים שלו ולעבוד בצורה מקצועית, המותאמת לדרישות השוק.
  • אנטנות וצלחות לוויין חברת אנטנות רצון בונה חבילת ערוצי צפייה בטלוויזיה עבור כל סוגי הלקוחות, תוך מתן אפשרות להתנתק מתשלום חודשי.
  • ציוד היקפי החברה משווקת את כל הציוד הדרוש לשימוש נוח ויעיל במוצרים העיקריים שאותם היא מספקת.

כל מוצרי החברה נבחרו בקפידה והם משווקים עם אחריות כנדרש.

הייחוד והגדולה של חברת אנטנות רצון נעוצה בוותק ובניסיון שלה. החברה יודעת לספק את כל פתרונות התקשורת עבור לקוחותיה, ותמיד זמינה עבורם בכל שאלה. הגודל והוותק של אנטנות רצון מעניקים ללקוחותיה את הביטחון שהחברה לא תיעלם מחר, ותמיד יהיה למי לפנות גם במקרה של תקלות. לקוחות רבים בוחרים לשוב ולהיעזר בשירותים שלנו בזכות האמינות, השירות האיכותי וכמובן הניסיון רב השנים.

חברתנו בעלת התמחות מיוחדת בשיווק מצלמות אבטחה, כאשר היא עובדת עם מוצרים מובילים, ודואגת לבחור היטב בפתרונות הטובים ביותר. החברה מציעה שלל סוגי מצלמות אבטחה, המאפשרות הן צילום סמוי והן צילום גלוי, לרבות מצלמות דמה, שתפקידן ליצור הרתעה. בנוסף, החברה דואגת לספק ללקוחותיה מערכות הקלטה מתקדמות, המאפשרות לשחזר בצורה טובה את נתוני ההקלטה.

הלקוחות שלנו חשובים לנו, ולכן הם מעורבים בכל תהליך הבחירה וההתקנה של מוצרי האבטחה. מעבר לזאת, אנו דואגים לספק הדרכה ברורה ומקצועית לגבי שימוש נכון במצלמות האבטחה, וזאת כדי לאפשר ללקוחותינו לשאוב את מלוא התועלת מהמוצרים הללו.

אנו זמינים עבורכם מזה למעלה מ- 45 שנה, וממשיכים להתחדש ולהתעדכן כל הזמן.
נשמח לשרתכם ולהעניק לכם מידע והצעת מחיר בכל עת: 03-6872678